28 вересня 2019 року відбудеться 14 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

У суботу, 28 вересня 2019 року, відбудуться матчі 14 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі.

О 15 годині у Шостці розпочнеться гра між комадами ФК «Шостка» та ФК «Ромни».

У Кролевці місцевий ФК «Кролевець» о 16 годині розпочне матч проти ФК «ТОВ Велетень» (Глухів).

А в Тростянці ФК «Тростянець-2» прийматиме лідера чемпіонату ФК «LS Group» із Верхньої Сироватки. Початок поєдинку о 15 годині.

Також о 15 годині футболісти команди ФК «Гранум» у Сніжках зустрінуться з футболістами команди ФК «Тростянець».

На світлині: стадіон в Сніжках, на якому гратимуть ФК «Гранум» та ФК «Тростянець».

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.