У Бурині є сильні чоловіки…

Позмагатися у армрестлінгу – вправності та силі рук – вирішили 7 спортсменів.

Змагання відбувалися серед чоловіків у боротьбі правою та лівою руками.

І проходили вони у двох вагових категоріях – до 90 та 90 + кілограмів.

У ваговій категорії до 90 кілограмів на правій та лівій руці найсильнішим виявився Прядка Сергій, другим став Даценко Юрій, третє місце посів Стельмашов Микола.

У категорії 90+ кілограмів на праву руку переміг Діброва Дмитро, а на ліву – Мелейкін Артем.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.