11 серпня 2019 року відбудеться заключний 10 тур чемпіонату Недригайлівщини з футболу, але…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Недригайлівщини з футболу в сезоні 2019 року.

У неділю, 11 серпня 2019 року, відбудеться заключний 10 тур чемпіонату Недригайлівщини з футболу, але чемпіон ще не визначиться.

Адже перенесений матч між лідерами першості ФК «Недригайлів» та ФК «Космос» (Терни) заплановано провести 18 серпня 2019 року в Недригайлові.

А в 10 турі зіграють:

ФК «Іваниця» - ФК «Космос»

ФК «Вільшана» - ФК «Кулішівка-Хоружівка» матч перенесено на 17 серпня 2019 року.

ФК «Недригайлів» - ФК «Коровинці»

Початок матчів о 10 годині.

А перенесений матч між ФК «Вільшана» та ФК «Недригайлів» відбувається сьогодні, 10 серпня 2019 року.

Початок його о 15 годині 30 хвилин.

На світлині: у попередньому 9 турі грали команди ФК «Коровинці» та ФК «Іваниця».

Фото Оксани Кучеренко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.