ФК «Гранум» (Сніжки) у першому турі Вищої ліги Сумщини з футболу зіграє в Кролевці проти місцевого ФК «Кролевець»

Як уже повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, перший тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі відбудеться в суботу, 25 травня 2019 року.

Зауважимо, що нинішнього сезону у ньому не гратимуть минулорічний чемпіон Сумської області ФК «Альянс» (Липова Долина) та ФК «Вікторія» (Миколаївка) – срібний призер чемпіонату.

Обидві команди виступають у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд. У Другій групі вони перебувають у трійці лідерів.

ФК «Гранум» (Сніжки), який торік ввійшов до 6 кращих команд Сумщини, зіграє свій перший матч проти ФК «Кролевець» в Кролевці.

Початок гри о 16 годині.

В інших матчах зіграють:

ФК «Тростянець-2» - ФК «Шостка»

ФК ТОВ «Велетень» - ФК «Дружба»

ФК «LS Grоup» - ФК «Тростянець»

ФК «Ромни», через відмову ФК «Вікторія» (Миколаївка), у першому турі не гратиме…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.