24 жовтня 2018 року на стадіоні в Сніжках гратимуть ФК «Гранум» та ФК «Вікторія» (Миколаївка)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ – єдиний на Сумщині – постійно і детально розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумської області.

Свій заключний матч у Вищій лізі чемпіонату Сумзини з футболу ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє проти команди ФК «Вікторія» (Миколаївка).

Поєдинок розпочнеться о 15 годині.

Нагадаємо, що «гранумці» мають реальні шанси завершити дебютний для себе сезон у Вищій лізі Сумської області з футболу серед 6 кращих команд …

Світлина Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.