У Бурині турнір на приз клубу «Шкіряний м’яч» виграла команда ДЮСШ

На Буринському міському стадіоні «Урожай» відбулися змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед команд закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради у віковій категорії 2006 року народження та молодші.

За цей почесний трофей боролися 4 юнацькі команди – із трьох міських шкіл та Буринської ДЮСШ.

Команди грали цікаво, велася напружена боротьба у кожному поєдинку.

Та загалом на турнірі впевнено перемогли вихованці ДЮСШ (викладач-тренер Роман Кондрух).

Срібло виборола Буринська СШ №2 ім. Ю.М. Лавошника, а третю сходинку посіла команда Буринської СШ №1 ім. В.М. Кравченка

Учасники змагань отримали масу позитивних емоцій та корисного досвіду, а також хвилю енергійного заряду для подолання наступних футбольних вершин.

Призери були нагороджені грамотами, а переможець турніру – Кубком та футбольним м’ячом.

На світлині: команда ДЮСШ із своїм наставником Романом Кондрухом.

Фото Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.