Фінал Сумщини з футболу серед ветеранів віком 40+ відбудеться в Недригайлові

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ детально розповідав про хід чемпіонату Сумської області серед ветеранів віком 40 роів і старші.

Тепер настає заключний етап розіграшу чемпіонського звання.

9 вересня 2018 року в Недригайлові, на КСК «Колос», відбудеться «Фінал чотирьох».

У ньому візьмуть участь збірна команда м.Суми, ФК «Ветеран» (Недригайлів), збірна команда м.Лебедин та збірна команда м.Глухів.

Початок матчів о 13 годині, а жеребкування відбудеться о 12 годині 30 хвилин.

Заважимо, чинним чемпіоном Сумщини є футбольна команда ветеранів Недригайлівщини (на світлині).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.