Кубок Сумщини з футболу виграв ФК «LS Grоup» (Верхня Сироватка)

На стадіоні «Ювілейний», що в Сумах, як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), сьогодні, 26 серпня 2018 року відбувся фінальний матч на Кубок Сумщини з футболу.

У ньому зіграли команди ФК «LS Grоup» (Верхня Сироватка) та ФК «Тростянець» (Тростянець).

Поєдинок був доволі цікавим і захоплюючим. Обидві команди, які грають у Вмщій лізі чемпіонату Сумської області, могли здобути в ньому перемогу.

Та радість перемоги все ж таки смакували гравці з Верхньої Сироватки.

А її їм принесли точні удари Євгена Сайка на 37 хвилині та Руслана Пісного на 83 хвилині.

Таким чином, володарем Кубку Сумщини з футболу 2018 року стала команда ФК «LS Grоup» (Верхня Сироватка).

А кращими гравцями фінального матчу визнано Руслана Табачуна (ФК «Тростянець») та Євгена Сайка ( ФК «LS Group»).

Уболівальникам і читачам інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідомляємо, що ФК «Гранум» (Сніжки) у фіналі Кубку Сум з футболу зіграє проти команди ФК «Колос» (Северинівка).

Поєдинок відбудеться у четвер, 30 серпня 2018 року, на стадіоні ФЦ «Барса», що в Сумах.

Початок матчу о 19 годині.

Світлина ffs.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.