ФК «Ветеран» з Недригайлова виграв «бронзу» в Ромнах

ФК «Ветеран» (Недригайлів) став бронзовим призером традиційного турніру з міні-футболу серед ветеранів…

Цей традиційний турнір відбувся на спортивному комплексі імені В. Окіпного, що в Ромнах.

У ньому взяли участь ветерани з Білопілля та Недригайлова, а також – місцеві комади «Сокіл» та «Феміда».

У цікавій боротьбі перемогу здобула команда з Білопілля, «Феміда» посіла друге місце, футболісти ФК «Ветеран» (Недригайлів) – треті, «Сокіл» – на четвертій сходинці.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, а команда з міста Білопілля отримала перехідний кубок.

На світлині: команда ФК «Ветеран» (Недригайлів).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.