Сумщині не вистачило везіння у фінальному матчі на Кубок регіонів Федерації футболу України

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, сьогодні, 23 червня 2018 року, на стадіоні імені Віктора Баннікова у Києві у фіналі Кубку регіонів Федерації футболу України збірна команда Сумської області зустрілась зі збірною командою Львівщини.

Львів’яни першими відкрили рахунок у поєдинку, який розпочався о 16 годині.

Зауважимо, що до складу збірної команди Сумщини ввійшли два футболісти із ФК «Гранум» (Сніжки) – захисники Олександр Бокач та Богдан Білошніченко.

Ще в основний час сумчанин Дмитро Тарабара на 65 хвилині зрівняв рахунок у матчі. Здавалося, що в додатковий час збірній Сумщині вдасться вирвати перемогу й завоювати почесний трофей...

Підкреслимо, що в листопаді 2017 року Україна отримала право на проведення відбірного етапу Кубку регіонів УЄФА-2018/2019 років.

До групи, окрім команди – володаря Кубку регіонів Федерації футболу України, увійшли команди з Іспанії, Азербайджану та Фінляндії.

Змагання відбудуться з 2 по 10 жовтня нинішнього року.

Відзначимо, що путівку до вирішального фінального раунду отримає тільки переможець групи.

Фінальні ж змагання престижного європейського аматорського турніру відбудуться в червні 2019 року.

...На жаль, у європейському турнірі не візьме участь збірна команда Сумської області.

Футболісти із Сумщини вже в першому екстра-таймі пропустили гол у свої ворота, і не зуміли хоча б зрівняти рахунок – не вистачило везіння…

Таким чином, Кубок регіонів Федерації футболу України нинішнього сезону виграла збірна команда Львівщини…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.