На ковзанці в селі Мазівка грають у хокей та відпочивають…(відео)

У селІ Мазівка, що в Путивльському районі, є де покататися на ковзанах і пограти в хокей…

«Заливаємо ковзанку в Мазівці вже 6 чи 7 років поспіль, перші 2-3 роки я робив це сам, дивилися як на дурника. Люди елементарно не знали що це і з чим його їдять. На початку ковзанів було буквально 2 пари на село, наразі майже кожна дитина в школі має власні.

Починалося це з маленького шматочка льоду біля школи, нині ж виросло до розмірів близько 2000 метрів квадратних.

Цього року ми вперше успішно залили ковзанку за 4 доби безперервного лиття води. Хочу сказати, що неймовірно вдячний людям, за те, що ми робимо прогрес у згуртованості та якості роботи на результат!

Дійсно (розписаний графік) мазівці почергово заливали цей лід, і ми справді вже схожі на здатних творити своє життя. Дуже дякуємо дітям та батькам за всі зусилля, воно того варте!

Дуже приємно, що вкотре за власною ініціативою допоміг Агротрейд Agrotrade ТОВ «Агріпорт-Норд» ТОВ «Мир-12» в особі Володимира Миколайовича Воронова! Окрім вкатування снігу, техніка компанії зробила дітям велику льодяну гору! До гарного дуже швидко звикаєш, зараз навіть уявити собі важко як ми це все намагалися робити з лопатою і шлангом в руках кілька років тому...

Читав десь в мережі, що в Путивльському районі цього року кататися на ковзанах ще можна буде в центрі Путивля. Наша ж ковзанка повністю готова приймати гостей, вже наступного тижня в нас День Здоров’я, традиційно підготуємо вам відео-звіт.

Запрошуємо кататися! Усім добра!», – написав на своїй сторінці в facebook Валерій Озаренко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.