З Буринського міського бюджету виділено кошти для запобігання поширення коронавірусу

Сьогодні, 16 березня 2020 року, відбулась позачергова сесія Буринської міської ради сьомого скликання, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Депутатами міської ради одноголосно підтримані рішення, якими внесено зміни до бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та діючих місцевих програм щодо виділення коштів на заходи по запобіганню поширення на території громади коронавірусу COVID-19 – 127 000 грн., та на співфінансування капітального ремонту дороги по вул. Кринична в с. Успенка Буринського району – 1155706 грн.

На світлині: місто Буринь – центр Буринської ОТГ.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.