На 28 лютого 2020 року заплановане проведення 33 сесії Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар відновив дію розпорядження від 05.02.2020 № 8 «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання» (зі змінами розпорядження від 11.02.2020 № 9 «Про зміну дати проведення тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання»), повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Відтак, дата проведення пленарного засідання сесії призначена на 28 лютого 2020 року. Воно відбудеться об 11 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради внесені питання: Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 24.01.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2020 рік»; Про припинення користування та закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Сумської області; Про внесення змін та доповнень до переліку об’єктів нерухомості спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області; Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області; Про внесення змін до Плану діяльності Сумської обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік; майнові та кадрові питання.

Також депутатам запропонують підтримати низку звернень: Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства соціальної політики України щодо необхідності невідкладного вирішення нагальних проблем у галузі охорони здоров’я; Про звернення до Президента України, Секретаря Ради національної безпеки України, Голови Служби безпеки України щодо ризиків кодування телевізійного супутникового сигналу; Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України щодо недопущення звуження трудових прав громадян України та нівелювання профспілкового руху; Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності вирішення проблемних питань дорожньої галузі та виділення коштів на ремонт автомобільних доріг Сумської області; Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення бюджетних видатків на фінансову підтримку сільськогосподарських товаровиробників у Державному бюджеті на 2020 рік та розподілу коштів за визначеними напрямками; Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності проведення земельного референдуму та широкого громадського обговорення впровадження земельної реформи.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань 28 лютого 2020 року будуть проведені засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком).

Того ж дня, о 10 годині при голові Сумської обласної ради відбудеться засідання президії обласної ради.

Фотоколаж Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.