Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ми заряджаємося від юних енергією та оптимізмом…»

Сьогодні, 25 лютого 2020 року, Сумську обласну раду відвідали третьокурсники, які навчаються на кафедрі журналістики та філології Сумського державного університету.

Подібні зустрічі молоді з керівництвом, депутатами, працівниками виконавчого апарату обласної ради давно вже стали досить традиційними, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, переконаний, що взагалі такі візити, безумовно, так чи інакше вливають на становлення молодої парості, є стимулом і для дітей, і для дорослих.

«Ми заряджаємося від юних енергією та оптимізмом», – наголошує Володимир Миколайович Токар.

Цього разу студенти-журналісти зі своїм викладачем, заслуженим журналістом України Аллою Федориною завітали до обласного парламенту, аби провести виїзне заняття на тему: «Влада як джерело інформації». А хто більше знає і розуміється на означеній темі як не журналісти, які працюють у відділі інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

Начальник відділу Лілія Наумова та консультант Наталія Розторгуєва надали своїм майбутнім колегам вичерпну інформацію про роботу ради, діяльність відділу, який здійснює інформаційне забезпечення депутатського корпусу, розповіли про свою співпрацю зі ЗМІ тощо. Студенти отримали від них відповіді й на свої запитання.

Цікавило майбутніх журналістів, чим відрізняється робота обласних обранців від народних депутатів, чи не перекликається робота обласної ради з обласною державною адміністрацією, як правильно зібрати інформацію в органах влади та місцевого самоврядування, відмінності в роботі журналіста ЗМІ та прес-служби тощо.

Усі гості вперше переступили поріг Будинку рад, тому з цікавістю згодилися на екскурсію приміщенням.

Особливо їх вразив зал засідань, де депутати Сумської обласної ради приймають свої доленосні рішення.

Тому скористалися можливістю посидіти в депутатських кріслах, зробити світлини на пам’ять…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.