Коли відбудеться 38 сесія Буринської міської ради?

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №90 – ОД від 15.10.2019 «Про скликання тридцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання», тридцять восьма сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 24.10.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На тридцять восьму сесію вносяться наступні питання:

  1. Про звіт про виконання бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

  2. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019 – 2021 роки за 9 місяців 2019 року.

  3. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

  4. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

  5. Про роботу земельного відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради.

  6. Про роботу відділу правового забезпечення апарату виконавчого комітету Буринської міської ради.

  7. Про надання в оренду комунального майна Буринської міської ради.

  8. Про внесення доповнення до рішення міської ради сьомого скликання від 22.11.2018 «Про план діяльності Буринської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

Інші 12 питань – це земельні питання.

На світлині: місто Буринь у жовтні 2019 року.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.