Як голосували виборці в Білопільському, Сумському та Краснопільському районах?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА розповідав про результати голосування в містах Бурині, Конотопі, Сумах та Щостці.

Відповідно з даними ЦВК, в окрузі № 158 (Білопільський, Сумський, Краснопільський райони) оброблено 100 відсотків протоколів із ДВК.

Найбільше голосів набрав Володимир Зеленський – 34,4%, друге місце у Юлії Тимошенко – 17,84%, третє – Петра Порошенка – 11,95%, Юрія Бойка – 7,98%, Ігоря Смешка – 7,96%, Олега Ляшка – 7,4%, Анатолія Гриценка – 5,45%.

Інші кандидати на посаду президента України набрали менше 2,0 відсотка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.