19 жовтня 2018 року відбудеться 23 сесія Сумської обласної ради

Відповідне розпорядження підписав голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Пленарне засідання двадцять третьої сесії відбудеться 19 жовтня 2018 року о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань 17 жовтня 2018 року будуть проведені загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком).

Засідання президії обласної ради відбудеться 17 жовтня 2018 року о 16 годині в залі засідань при голові обласної ради.

На розгляд Сумської обласної ради вносяться питання:

  • Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Сумської області за 9 місяців 2018 року.

  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік.

  • Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки.

  • Про внесення змін до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

  • Про внесення змін до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки.

  • Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 20.12.2017 «Про обласний бюджет Сумської області на 2018 рік».

  • Про звіт постійної комісії обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, захисту переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей.

  • Інші питання.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.