Мішель Терещенко, міський голова м. Глухів, ще не у відставці…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА розповідав, що міський голова м.Глухів Мішель Терещенко збирається залишити посаду, і йтиме на вибори президента України.

Сьогодні, 5 жовтня 2018 року, відбулася сесія Гліхівської міської ради, яку своїм розпорядженням скликав Мішель Терещенко.

На пленарному засіданні були присутніми 24 депутати.

Проте за проект рішення «Про дострокове припинення повноважень Глухівського міського голови» ніхто з них не проголосував.

До слова, інше питання, а саме – Про внесення змін до рішення Глухівської міської ради від 12.07.2018 № 336 «Про бюджет міста Глухова на 2018 рік» – теж не набрало достатньої кількості голосів…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.