У день виборів до поліції Сумщини надійшло 126 заяв, які стосувалися виборчого процесу…

Протягом 25 жовтня 2020 року до поліції області надійшло 126 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, з яких 23 факти незаконної агітації, 1 підробка документу, 3 факти можливого підкупу виборців, 28 порушень, пов’язаних з опитувачами «П’ять питань від Президента», 2 порушення громадського порядку, 69 інших порушень.

За 4 фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У селі Соснівка Конотопського району невстановлені особи, діючи за попередньо змовою між собою, відкрили фейкову виборчу дільницю, де роздавали надруковані «власними силами» бюлетені. За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України.

У Шостці слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України за фактом опору працівникові поліції, який ніс службу по охороні публічного порядку на виборчій дільниці.

За фактом незаконного використання бюлетеня членом однієї з дільничних виборчих комісій Краснопільського району у поліції відкрили кримінальне провадження передбачене ч. 2 ст. 158-1 Кримінального кодексу України.

Ямпільські слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 158-3 Кримінального кодексу України за фактом підписання окремими членами виборчої комісії протоколу про підрахунок голосів до завершення голосування.

Крім того, поліцейські склали 1 адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Дрібне хуліганство» за фактом пошкодження в місті Конотоп скриньки опитувача «П’ять питань від Президента», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.