Поліція з’ясовує обставини пошкодження автомобіля депутата Конотопської міської ради

Сьогодні, 02 вересня 2020 року, на спецлінію «102» від міського голови Конотопа Артема Семеніхіна надійшло повідомлення про те, що невідомі особи пошкодили автомобіль, у якому на той момент перебував один з депутатів міської ради.

Правоохоронці інформацію зареєстрували, на місце події вирушила слідчо-оперативна група Конотопського відділу поліції.

Поліцейські з’ясовують всі обставини події, а також встановлюють осіб, які могли автівку пошкодити.

Слідчі збирають всі необхідні матеріали та вирішують питання про відкриття за фактом умисного пошкодження майна кримінального провадження, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Як стало відомо, автомобіль належить депутату міськради Юрію Марченку.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.