Чоловік ударив товариша ножем у груди…

Подія сталася в одному з сіл Сумського району…

Посварившись з підпилим приятелем, нетверезий чоловік завдав йому удару ножем, поціливши у груди.

Наразі 34-річний потерпілий у реанімації, а затриманий нападник спілкується зі слідчими.

Як встановили викликані на місце події працівники Сумського районного відділу поліції, між чоловіками під час чергового «застілля» виник конфлікт.

Зранку вони сиділи у потерпілого удома, розмовляли та випивали.

Спочатку посперечались, а згодом ущент розсварились.

І гість вирішив залишити «останнє слово» за собою.

Для чого й скористався ножем.

«У потерпілого медики діагностували проникаюче ножове поранення аорти і травматичний шок. Нині він перебуває у реанімації обласної лікарні, – ситуацію Вадим Теличко, начальник Сумського районного відділу поліції. – Що стосується раніше судимого 51-річного зловмисника, то наші слідчі кваліфікували його дії як замах на вбивство, і відкрили кримінальне провадження, в рамках якого розпочате і триває досудове розслідування причин та обставин даної події».

Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Слідчі готують матеріали про оголошення йому підозри у вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 15 та ч.1 ст.115 КК України.

Подальшу долю зловмисника вирішить суд, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.