Посеред дороги загорівся рейсовий автобус з пасажирами в салоні (відео)

Під час руху загорівся рейсовий автобус. У салоні на той момент перебували дев'ять пасажирів.

Як розповіли в пресслужбі місцевої ДСНС, подія сталася на 102 км автодороги «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя», в селі Піщане, що в Черкаській області.

Полум'я охопило автобус, який виконував рейс «Черкаси – Київ».

Відчувши запах диму, водій відразу зупинив автобус, і намагався за допомогою вогнегасників ліквідувати загоряння самостійно.

Але, так як його спроби були невдалими, чоловік викликав на місце події рятувальників.

Пасажири вийшли з салону ще до прибуття рятувальників.

На щастя, ніхто з присутніх у автобусі, не постраждав…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.