У річці Чаша, що в місті Буринь, знайдено тіло чоловіка…

14 липня 2020 року о 07 годині 36 хвилин рятувальники 23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області здійснено виїзд на річку Чаша у місті Буринь для надання допомоги у транспортуванні тіла людини, яке перебувало на відстані близько 2 метрів від берегової лінії, після чого тіло було передане працівникам поліції.

Було встановлено, що чоловік, тіло якого дістали з водойми, – міський житель 1967 року народження.

Обставини події та причина смерті містянина встановлюються, повідомлено на сторінці 23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області в Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.