Помер хлопець, якого побито в центрі міста…

Сьогодні вранці, 07 червня 2020 року, в палаті інтенсивної терапії Глухівської лікарні помер 25-річний чоловік, який був побитий у ніч з 3 на 4 червня 2020 року.

Як розповіла медичний директор Валентина Барахович, молодий чоловік помер, не приходячи до тями.

Йому зробили операцію, але травми виявилися несумісними з життям. Він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Остаточну причину смерті встановлять після судмедекспертизи, повідомляє https://hlukhiv.info

…Уночі 4 червня 2020 року до лікарні на таксі без свідомості був доставлений 25-річний чоловік, якому лікарі діагностували множинні травми, в тому числі – і черепно-мозкову.

Правоохоронці з’ясували, що у потерпілого стався конфлікт в центрі міста з 22-річним хлопцем.

З’ясування стосунків закінчилися реанімацією для 25-річного жителя Глухова. Після смерті хлопця справу, відкриту за ч.1 ст.121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження» можуть перекваліфікувати на ч.2 ст. 121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Причетном до побиття громадянину може загрожувати від 7 до 10 років ув’язнення.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.