15-річна дівчина впала в алкогольну кому безпосередньо на території школи

У Миколаєві лікарі намагаються врятувати 15-річну дівчину, яку без свідомості знайшли на території школи в стані алкогольної коми. Про це повідомляє місцеве видання Новости N.

Так, на території школи №10 на вулиці Південній знайшли без свідомості 15-річну дівчинку, яку залишили друзі, які втекли звідси.

Правоохоронці приїхали на місце після повідомлення про незаконне розпиванні спиртних напоїв дітьми на території навчального закладу.

«Прибулі на місце правоохоронці виявили дівчинку приблизно 15 років, яка лежить на землі без свідомості. Поруч з нею нікого не було ... Побачивши патрульний автомобіль, інші підлітки розбіглись. На місце була викликана бригада швидкої допомоги», – йдеться в повідомленні.

Дівчину доставлено до Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Лікарі тут борються за її життя…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.