На ФГ «Едельвейс -2007», яке розташоване в місті Буринь, скоєно напад…

Як повідомив керівник Відділу комунікації поліції Сумщини, повідомлення про подію на лінію 102 надійшов сьогодні, 8 травня 2020 року, о 2 годині ночі.

На даний час відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.187 КК України (розбій), проводиться розслідування.

За даними пресслужби прокуратури Сумської області, під час розбійного нападу тілесні ушкодження отримали двоє охоронців фермерського господарства.

Один із них – 1990 року народження – отримав попередньо легкі тілесні ушкодження, а інший – 60-річний чоловік – госпіталізований з тяжкими тілесними ушкодженнями, у тому числі переломами ребер.

На підприємстві зламані сейфи, зникли чимала сума коштів та сервери відеонагляду.

На даний час особи зловмисників не встановлені, повідомив сайт http://sumy.today

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.