У Бурині вшановують подвиг українського народу у Другій світовій війні

8 та 9 травня в Україні відзначаються День пам’яті та примирення і 75-у річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Безсумнівно, що для всіх поколінь українців ці дні є особливими та важливими – це і радість перемоги, і гіркий спомин за тих, хто не дожив до Великої Перемоги.

На превеликий жаль, мільйони українців залишилися на полях боїв за визволення Вітчизни.

Сьогодні, 8 травня 2020 року, у День пам’яті та примирення вшановується подвиг українського народу, увічнюється пам’ять про загиблих.

Зокрема, керівники Буринського району поклали квіти до братських могил загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни та до пам'ятного знаку на честь загиблих воїнів земляків.

Представники Буринської міської ради також вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів до Меморіалу Слави, місць захоронення воїнів і мирних жителів, які розташовані у м. Буринь, та хвилиною мовчання…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.