Інтернет-агітаторці з Сумщини, яка пропагувала ідеї створення фейкової «Новоросії», повідомлено про підозру

Жительці міста Конотоп, яку СБУ викрила на антиукраїнській агітації, про що розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

У лютому 2019 року співробітники Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області блокували незаконну діяльність інтернет-агітаторки, яка в одній із заборонених в Україні соціальних мереж поширювала заклики щодо зміни конституційного ладу в нашій державі та підтримувала ідею створення т. зв. «Новоросії».

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання пропагандистки правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої, що містять докази її протиправної діяльності.

Триває досудове розслідування.

Про це інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ БіЖ) повідомила Олеся Рапута, керівник прес-групи УСБУ в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.