На Сумщині горить монастир…

Сьогодні ввечері, 21 квітня 2020 року, в Гамаліївському Харалампієвському монастирі, що в Шосткинському районі, виникла сейозна пожежа.

Її гасять значні сили підрозділів ДСНС – 10 пожежних сецавтомобілів.

За деякою інформацією,на місці загорання, а це підсобне приміщення, працюють понад 40 рятувальників і 10 одиниць техніки з Шосткинського, Глухівського, Кролевецького та Ямпільського районів.

За попередньою інформацією, загиблих та травмованих людей немає.

Яка причина надзвичаної події – поки нічого невідомо...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.