Затримано шахрайку, яка виманила в жінки гроші, золоті сережки та ланцюжок…

Нею виявилася 30-річна жителька міста Білопілля...

Під виглядом зняття порчі вона фактично змусила потерпілу віддати їй 1200 гривень, 100 євро, золоті сережки та ланцюжок…

Подія мала місце в Сумах.

До поліції звернулась 32-річна сумчанка з проханням розшукати незнайомку, яка ввела її в оману.

Потерпіла розповіла, що до її оселі завітала молода незнайома жінка.

Вона почала скаржитись на своє скрутне становище, прохала допомоги грошима або продуктами.

А потім несподівано завела розмову , що господарці «пороблено» водою з покійника.

І запевнила, якщо не позбутися прокляття, будуть хворіти і вона, і рідні. Для проведення обряду попросила гроші та золото.

Зловмисниця говорила так переконливо, що молода жінка повірила, і віддала їй 1200 гривень, 100 євро, золоті сережки та золотий ланцюжок.

Та ж, отримавши бажане, пішла, нібито читати «очищувальні молитви» над прикрасами та грішми.

Про те, що її ошукали жінка здогадалась, коли зрозуміла , що гостя вже не повернеться.

Оперативники Сумського відділу поліції, провівши необхідні розшукові заходи, вже через дві доби встановили особу шахрайки. Нею виявилася 30-річна жителька міста Білопілля. В неї вилучили золоті сережки потерпілої .

У рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України поліцейські перевіряють затриману до скоєння аналогічних злочинів в області.

За скоєне їй загрожує до 3 років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.