Тіло 30-річного сумчанина виявлено неподалік монастиря на території Охтирського району…

Про зникнення свого сина до поліції обласного центру учора повідомила 57-річна сумчанка. За її словами, він 7 січня 2020 року о 09 годині 20 хвилин пішов з дому у справах, і додому не повернувся.

Правоохоронці отриману інформацію зареєстрували, і в рамках відкритого кримінального провадження розпочали комплекс пошукових заходів.

Сьогодні, 09 сіня 2019 року, тіло зниклого молодого чоловіка було виявлене неподалік монастиря на території Охтирського району.

Слідчо-оперативна група поліції жодних ознак насильницької смерті не виявила.

Попередньо, ймовірною причиною смерті могло стати загальне переохолодження організму.

Наразі слідчі дії по кримінальному провадженню тривають, призначено ряд експертних досліджень.

Правоохоронці з‘ясовують причини та обставини, що призвели до передчасної смерті молодого чоловіка, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Зауважимо, що Віталій Нюкін, тіло якого знайдено на Охтирщині, працював учителем Сумської міської школи №7...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.