На Сумщині СБУ блокувала діяльність двох наркоугруповань

У Сумській області СБУ блокувала діяльність двох наркоугруповань, які виготовляли та продавали великі партії амфетаміну на території регіону. Зловмисники постачали психотропи, зокрема, й неповнолітнім.

У підпільних лабораторіях, облаштованих у двох власних домогосподарствах, п’ятеро мешканців Конотопу виробляли амфетамін для продажу. Прекурсори для виготовлення психотропів вони замовляли через мережу Інтернет, а отримували їх поштою.

Готовий товар зловмисники збували через розгалужену мережу дилерів та систему «закладок».

Щомісячний обсяг реалізованих психотропів становив майже півкілограма.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справ правоохоронці вилучили п’ятдесят грамів амфетаміну та понад двадцять літрів хімічних реактивів, у тому числі прекурсорів. Також виявлено банківські картки, мобільні телефони та інші речі із доказами протиправної діяльності.

У помешканні одного із учасників наркоугруповань вилучено два пістолети з ознаками перероблення з травматичних у бойові та частини іншої зброї.

Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозри та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомила Прес-група УСБУ в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.