Стали відомі імена саперів із Сумщини, які загинули у Балаклії

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО, 15 листопада 2019 року під час проведення робіт з утилізації боєприпасів на території арсеналу в Балаклії постраждали сапери 91-го інженерного полку ЗСУ (місце дислокації – місто Охтирка).

За даними ДБР, під час розмінування та завантаження боєприпасів на техніку відбулося детонування, загорання й три вибухи.

Як повідомляє KHARKIV Today, дві людини загинули, ще четверо були поранені.

«При виконанні планових робіт з утилізації залишків боєприпасів та їх елементів на технічний території бази загинули військовослужбовці частини - прапорщик Мовчан Дмитро Сергійович і старший солдат Ярмак Денис Миколайович.

Солдат Янчевський Денис Дмитрович отримав серйозні поранення і перебуває в медичній установі.

У ці скорботні дні командування і особовий склад військової частини А0563 глибоко сумує і висловлює щирі співчуття членам сімей Дмитра і Дениса, родичам і друзям загиблих воїнів нашої частини.

Вічна пам'ять героям! Спіть спокійно, хлопці! Ви назавжди залишитеся в наших серцях! », - йдеться в повідомленні військової частини А0563.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.