Вибух на заводі: є постраждалі…

Сьогодні, 28 вересня 2019 року, в Сумах на вулиці Лінійній стався вибух на території заводу ТОВ «Гуала Кложерс Україна».

Повідомлення про вибух надійшло до рятувальників о 10 годині 51 хвилині.

Горіння відбувалося всередині виробничого цеху.

Вогонь охопив виробниче обладнання цеху та отеплювач стін на площі до 50 кв. м.

Вогнеборці об 11 годині 17 хвилин пожежу локалізували, об 11 годині 55 хвилин – ліквідували.

Усього на місці події працювало 26 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У результаті вибуху, за попередніми даними, травмовано 10 людей. Двоє з них перебувають в реанімації.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.