Сусід обікрав сусіда

В одному з сіл Роменського району чоловік обікрав свого сусіда. Спокусився на бензокосу. Свої збитки потерпілий оцінив в 2000 гривень. Тепер крадієві загрожує до 6 років позбавлення волі.

До Роменського відділу поліції звернувся 45-річний житель одного із сіл району. Він повідомив, що з приміщення літньої викрали бензокосу.

Працівники кримінальної поліції Роменського відділу поліції встановили особу крадія. Ним виявився 44-річний сусід заявника.

Чоловік вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Правопорушник розповів правоохоронцям, що до літньої кухні свого сусіда проник через відчиненні двері та безперешкодно викрав звідти бензокосу. В подальшому здав річ до ломбарду, а кошти витратив.

За вказаним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

За скоєне чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.