Чоловік …забув, де припаркував власний автомобіль…

Такий курйозний випадок стався з одним із жителів Конотопа. Він, прийшовши зранку до свого гаража і побачивши, що його автівка відсутня, вирішив, що її викрали, тож звернувся із відповідним повідомленням до поліції…

Повідомлення про угін автомобіля з гаража надійшло до Конотопського відділу поліції від 54-річного місцевого мешканця. Він пояснив, що напередодні увечері поставив свій автомобіль до гаражу, а зранку, прийшовши, аби їхати у справах, виявив його відсутність.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Було вжито вичерпних заходів для встановлення осіб, що могли скоїти дане правопорушення, можливих свідків події, оглянуто навколишню території тощо. Правоохоронцям одразу кинулося в очі те, що від гаражу немає свіжого сліду від’їжджаючого автомобіля.

Та, продовживши перевірку отриманого повідомлення, вже через деякий час копи з’ясували, що автівку, насправді, ніхто не викрадав – вона спокійнісінько стоїть на тому ж місці, де її залишив господар напередодні та забув про це.

Виявилося, що напередодні чоловік приїхав до одного з магазинів для вечірніх закупів. А оскільки живе неподалік, то вийшовши з магазину, попрямував додому, забувши, що приїхав на авто...

З’ясувавши, що злочину не сталося, всі учасники події зітхнули з полегшенням.

А правоохоронці наголосили автовласникові бути уважнішим та обачнішим і дбайливіше ставитися до своєї власності, аби уникнути неприємностей у подальшому, повідомив Відділ комунікації ГУНП в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.