Гастролер із Ромнів грабонув у Шостці, але не встиг утекти з міста…

Неодноразово судимий 30-річний зловмисник приїхав до Шостки з Ромнів.

На вулиці зустрів жінку та заволодів її мобільним телефоном, під приводом важливого дзвінка рідним. Розшукали правоохоронці його вже на вокзалі, коли він збирався тікати до іншого міста.

Про пограбування в поліцію повідомила сама 50-річна потерпіла. Жінка розповіла, що на вулиці до неї підійшов невідомий чоловік та попросив скористатися її гаджетом для важливого дзвінка батьку. Виявивши чуйність, вона набрала вказаний номер та передала телефон до рук незнайомця, а той втік разом з мобільним.

За словами заявниці, вартість телефону складає 12000 гривень.

«Опираючись на опис зовнішності зловмисника, який надала потерпіла, наші співробітники разом з представниками роти поліції особливого призначення знайшли підозрюваного на залізничному вокзалі в селищі Вороніж Шосткинського району, звідки він збирався вже їхати до іншого міста, – розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції. – Чоловіка затримали та доставили до відділу поліції. Йому 30 років, мешканець міста Ромни, що на Сумщині. Він має кілька судимостей за аналогічні злочини».

Мобільний телефон потерпілої зловмисник встиг продати невідомому, а гроші витратити на власні потреби.

Наразі підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Стосовно нього відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж».

Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.