Аферисти ошукали жителів Ромнів…

До Роменського відділу поліції звернулась 31-річна місцева жителька. Вона розповіла, що на одному із Інтернет-сайтів знайшла оголошення про продаж фотоапарату.

Пропозиція її зацікавила. Тож, обговоривши з продавцем умови відправлення та деталі купівлі жінка, нічого не підозрюючи, попросила свою 53-річну матір перерахувати 3600 гривень як передоплату за товар. І лише потім зрозуміла, що її ошукали.

До поліції з заявою про шахрайство звернувся і ще один 39-річний місцевий житель.

Чоловік розповів поліцейським, що хотів купити бетономішалку, оголошення про продаж якої знайшов також в мережі Інтернет.

За товар він перевів на банківський рахунок «продавцю» 2000 гривень, але так як і попередня заявниця, товару й досі не отримав.

За обома фактами порушено кримінальні провадження за ч. 1 с. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.