Чоловік розкомплектував залізничну колію

Більше півтисячі різних деталей кріплення зняв з залізничної колії житель Краснопільського району, сподіваючись здати їх як металобрухт. Та підзаробити не вдалося – під час транспортування викраденого його зупинили пильні працівники поліції

Упередження та розкриття крадіжок – один з пріоритетних напрямків роботи поліції. Відтак, аби не допустити крадіжок на об‘єктах залізниці, працівники Краснопільського відділення поліції постійно патрулюють поблизу частково не експлуатованих залізничних колій, виявляючи та затримуючи зловмисників, що намагаються заробити на розкраданні металевих частин та обладнання. І така робота, безумовно, приносить свої результати.

Так, учора черговий поліцейський автопатруль звернув увагу на колісний трактор ДТЗ, що перебував поблизу колії сполученням Наумівка-Корчаківка. Коли ж поліцейські оглянули тракторний причіп, то під сіном виявили більше п‘ятисот деталей кріплення залізничної колії – накладки, костилі, прижими, підкладки, болти з різними комплектуючими деталями тощо. Водій трактора – 42-річний місцевий житель.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група поліції, котра того ж дня провела невідкладний обшук господарства запідозреного у скоєнні крадіжки чоловіка. Під час якого знайшли ще близько 50 аналогічних запчастин. Все знайдене обладнання, а також бензопилу, переобладнану під болгарку з функцією різання металу, та спеціальний ключ поліцейські вилучили.

Наразі чоловік, в рамках відкритого за ознаками ч.1 ст. 185, ч.3 ст. 15 – ч.2 ст.185 КК України кримінального провадження спілкується зі слідчими. Його перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів як в місті, так і в районі.

Досудове слідство триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.