15-річного мопедиста збив автомобіль …

Подія сталася в селі Коровинці Недригайлівського району…

Попередньо встановлено, що на сільській вулиці водій легковика «Шкода», здійснюючи обгін іншої машини, зіткнувся з мопедом, за кермом якого перебував 15-річний підліток.

Хлопчина з тяжкими травмами голови у неконтактному стані доправлена до лікарні.

У поліції за фактом аварії відкрили кримінальне провадження, в рамках якого з‘ясовують причини та обставини того, що сталося, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Наразі підліток у важкому стані перебуває у лікарні…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.