Чоловік, укравши дорогий коньяк, не обдурив відеокамери...

Камери відеонагляду, встановлені в супермаркеті, допомогли поліцейським викрити поціновувача коньяку...

Дороговартісну пляшку чоловік зняв з полиці та заховав собі під одяг. Йому вдалося залишити непоміченим охоронниками закладу, проте одурити встановлену техніку відео-фіксації не вийшло.

До Роменського відділу поліції із заявою про крадіжку пляшки коньяку звернувся керуючий одного з місцевих супермаркетів. Чоловік повідомив, що невідома особа викрала пляшку елітного коньяку.

Правоохоронці, які прибули за викликом, передивились зображення з камер відео-нагляду, встановлені в приміщенні магазину.

На відео було зафіксовано, як чоловік ретельно роздивляється пляшки з алкоголем, а потім ховає одну з них під свій одяг.

Скориставшись відсутністю охорони, він непоміченим полишає заклад.

Проте невдовзі його викриває пильний дільничний офіцер поліції.

Він впізнає в ньому 30-річного місцевого, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.

Свій вчинок зловмисник пояснив тим, що дуже хотів випити, але не мав грошей.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Затриманому загрожу чергове ув’язнення на строк до трьох років позбавлення волі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.