Зникли неповнолітні дівчата…

П’ятнадцятирічні Світлана Палажченко та Анастасія Сініцина вночі 16 липня 2019 року пішли з Хоружівського дитячого будинку, і до цього часу не повернулися.

На вигляд Палажченко Світлані 14-16 років, зріст близько 150 см, середньої статури, обличчя кругле. Має блакитні очі, густі брови, світле волосся, стрижку «каре».

Особливі прикмети: на середньому пальці правої руки є татуювання у вигляді знаку нескінченності, на лівій руці, між великим пальцем та вказівним - татуювання у вигляді напису «Бодя», на правій нозі - татуювання у вигляді «Інь-Янь» та на лівій лопатці - татуювання у вигляді напису «ЛДТМ»

На момент зникнення дівчина була одягнена в джинси світло-синього кольору, білий топ в чорний горошок, із рожевим написом, темно зелену кофту з капюшоном, кросівки бронзово-золотавого кольору. При собі може мати чорний портфель.

На вигляд Сініциній Анастасії 14-16 років, зрріст 145-150 см, середньої статури, обличчя овальне, має темне волосся, стрижку каре, сіро-голубі очі. Над лівою бровою шрам у вигляді полоси.

На момент зникнення була одягнена у штани бірюзового кольору з рисунками, толстовку білого кольору, чорні літні. З собою може мати портфель чорно–бузкового кольору в білу смугу.

Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими і допомогти встановити місце перебування дівчат.

Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в пошуку, прохання повідомити до Недригайлівського відділення поліції, або за телефонами: 0664320248, (054 55) 5 -2 - 333 (чергова частина), «102», звертається Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.