Жахіття: син зарізав рідного батька…

В одному з багатоповерхових будинків Глухова по вулиці Києво-Московська сталося вбивство…

Тіло літнього чоловіка з ножовими пораненнями виявила сусідка, з якою у покійного були приятельські стосунки.

А сусіди поверхом вище стверджують, що близько 4-ї ранку чули крик у квартирі покійного.

17 липня 2019 року трагічно померлому чоловікові виповнилося б 70 років.

Дружина давно померла, один син живе в іншому місті, а з іншим у покійного були складні стосунки з причини його асоціального способу життя.

Жителі будинку розповідають, що син не працював і зловживав спиртним. З батьком він не жив, але навідувався до нього кожен раз, коли потрібні були гроші на склянку хмільного.

Сусіди не раз ставали свідками того, як горе-синок тероризував батька, бив, залякував, не раз погрожував убити. І неодноразово вступали за безпорадного старого, писали заяву в поліцію. Але виховні заходи не давали результату.

Батько боявся непутящого сина, про що розповідав сусідці поверхом нижче.

Задовго до трагедії чоловік навіть віддав жінці ключ, передчуваючи біду.

Він попросив приятельку зателефонувати йому близько 11 дня на телефон.

У тому випадку, якщо він не відповість, чоловік сказав, щоб вона відкрила двері його квартири.

Наступного дня жінка, як і було домовлено, зателефонувала, а не почувши відповіді, піднялася наверх і відкрила ключем двері.

Побачене шокувало жінку – у кімнаті лежав закривавлений ніж. Проходити далі вона побоялася, і відразу ж викликала поліцію…

За повідомленнями очевидців, злочинця вже затримали.

На даний момент проводиться збір і закріплення доказів у кримінальній справі.

Розслідування триває, повідомляє сайт hlukhiv.info

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.