Молодий чоловік за гроші убив свого знайомого…

25-річний чоловік, аби заволодіти банківською карткою свого знайомого, палицею забив його до смерті...

Поліцейські оперативно вирахували і затримали зловмисника. На плоту, по воді, той намагався втекти до столиці. Подія сталася в м. Кролевець.

До поліції звернувся чоловік і повідомив, що прокинувшись у власному будинку, він виявив свого товариша без ознак життя, з яким напередодні вживав спиртні напої.

Поліцейські, які прибули за викликом з’ясували, що смерть 47-річної людини настала в результаті завданих їй ударів по голові.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів в поле зору поліцейських потрапив 25-річний молодик, який проживав у сусідньому будинку, і того вечора також був в компанії «відпочиваючих».

Та поспілкуватися з ним не вдалося – вдома його не було, не бачили його і в місті.

Це викликало певні підозри.

Затримали чоловіка в сусідньому, Шосткинському районі, на березі річки. На плоту він намагався полишити населений пункт.

У відділі поліції зізнався у вбивстві.

Розповів, що причиною вчинку стало алкогольне сп’яніння, і непереборне бажання отримати «легкі» гроші.

Мовляв, під час застілля він почув, як померлий розповідає, що має на банківській картці значні гроші.

Тож, коли той пішов у сусідню кімнату спати, він взяв дерев’яну скалку і декілька разів вдарив його по голові.

Потім забрав картку, зняв з неї гроші і витратив на спиртні напої та продукти харчування.

Розуміючи, що його можуть шукати, виїхав в сусідній район, де спочатку переховувався у свого знайомого, а потім планував по воді дістатись до Київа.

Наразі зловмисник затриманий.

Стосовно нього відкрито кримінальне провадження одразу за двома статтями КК України «Розбій» та «Умисне вбивство із корисливих мотивів».

За скоєне йому загрожує покарання аж до довічного ув’язнення, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.