Прокуратура сприяє утвердженню верховенства закону на Сумщині

Щорічно у перший день зими, тобто, 1 грудня, професійне свято відзначають працівники прокуратури. Свої вітання фахівцям галузі, покликаної наглядати за дотриманням законів правоохоронними та слідчими органами, адресував перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

«Ми вдячні прокуратурі Сумської області, як й іншим правоохоронним органам за те, що у такий нелегкий для країни час, змогли зберегти спокій у нашому регіоні, – зауважив Анатолій Якович. – Вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини… Ми знаємо, що за рівнем розслідування злочинів, завдяки вашій тісній співпраці з Національною поліцією та Службою безпеки області, Сумщина займає одне з перших місць у державі».

Також Анатолій Річкаль зазначив, що із часу в час функції прокуратури намагаються підмінити інші органи, але не завжди ці експерименти вдалі. Він висловив своє переконання у тому, що працівники прокуратури Сумщини й надалі будуть гідно виконувати покладені на них обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу та оберігаючи суспільство від злочинності та беззаконня. Від імені депутатського корпусу та від себе особисто Анатолій Річкаль побажав усім співробітникам, ветеранам органів прокуратури та їх рідним міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та мирного неба.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм він вручив почесні відзнаки. Так, Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджений начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратури Сумської області старший радник юстиції Сергій Вакула. Грамотою Сумської обласної ради відзначено начальника Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури радника юстиції Євгена Кулича та прокурора управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури Сумської області молодшого радника юстиції Кирила Ткаченка, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради. Безсумнівно, це свято є свідченням поваги до людей, безпосередній обов’язок яких – сприяти утвердженню в державі верховенства закону.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.