Інформаційний день у Бурині: обговорювали медичну реформу

У Бурині відбувся єдиний інформаційний день на тему: «Актуальні питання впровадження медичної реформи в Україні, основні реформи».

Зокрема, в Буринській центральній районній лікарні ім.професора М.П.Новаченка взяли участь головний лікар Буринської центральної районної лікарні Зоя Сидорук, лікарі та медичний персонал.

Зоя Сидорук наголосила, що 19 жовтня 2017 року Верховна Рада України прийняла закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який тепер є базовим для медичної реформи. А щоб реформа запрацювала нині Міністерство охорони здоров'я готує пакет нормативних документів, методичних рекомендацій та посібник для місцевого самоврядування, лікарів та керівників медичних закладів.

Учасники зібрання висловили пропозиції і побажання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо основних кроків впровадження медичної реформи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.