Чоловіка, який молотком убив свою дружину, взято під варту

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО розповідав, що жахлива подія сталася в селі Мачулища Путивльського району.

Після тривалого вживання спиртного 41-річний чоловік молотком по голові забив свою дружину до смерті. Аби уникнути відповідальності, спричинив собі ножем ушкодження шиї та намагався спалити будинок.

Сусіди зреагували вчасно – загасили пожежу та сповістили про подію до поліції.

«Поліцейські, які прибули на виклик, були шоковані побаченим,- коментує Оксана Федченко, начальник Путивльського відділення поліції. - Тіло жінки було геть понівечене. Судово-медична експертиза констатувала відкриту черепно-мозкову травму, дірчаті переломи потиличної кістки, забій та розчавлення речовини головного мозку та інші множинні ушкодження голови, а також кінцівок та тулубу. За висновками фахівців у неї не було жодного шансу вижити від таких ушкоджень».

Наразі в рамках відкритого за ознаками ч. 1 ст. 115 КК України кримінального провадження тривають слідчі дії.

Суд обрав підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.