Маніяк, якого засуджено до довічного позбавлення волі, зізнався ще в одному вбивстві

Сьогодні, у п’ятницю, 18 січня 2019 року, Сумською місцевою прокуратурою спільно зі слідчими Сумського відділу поліції засудженому до довічного позбавлення волі повідомлено про підозру в умисному вбивстві свого колеги.

Дії вбивці кваліфіковано за ч.1 ст. 115 КК України.

Мова йде про нападника, який у 2013 році тримав у страху все місто Суми.

Протягом декількох місяців чоловік нападав на жінок, бив їх по голові металевою трубою і забирав усі золоті прикраси.

Затримали його в листопаді 2013 року.

На рахунку маніяка – вбивство двох жінок, ще семеро отримали різного ступеня ушкодження.

У грудні 2014 року на той час 43-річного нападника було засуджено до довічного позбавлення волі.

«Вже більше чотирьох років засуджений відбуває покарання. Однак з’ясувалось, що чоловік причетний іще до одного вбивства. Трагедія сталась ще у 1996 році. Тоді у власному під’їзді з мисливської зброї був убитий чоловік 1956 року народження. Під тиском зібраних доказів засуджений зізнався, що це він скоїв цей злочин. Із вбитим вони разом працювали. Напередодні потерпілий позичив на місяць йому 100 доларів США. Вже через декілька днів він почав вимагати повернення боргу. Щоб не віддавати гроші, нападник дочекався колегу в під’їзді та вистрелив у нього. Зброю викинув у озеро неподалік», – розповів прокурор Сумської місцевої прокуратури Борис Рекуненко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.