21 річного жителя Бурині за розбійний напад засуджено до 7 років позбавлення волі

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 22 річного жителя міста Суми та 21 річного жителя міста Буринь, які скоїли розбійний напад на випадкового перехожого, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Подія сталася 1 вересня 2016 року.

Троє молодиків відпочивали в Сумах поблизу ресторану «Кристал».

Близько 23 години один із них відійшов у справах, а через декілька хвили зателефонував і попросив друзів підійти на вулицю Горького.

Коли вони зустрілись, товариш розповів їм, що його нібито штовхнув випадковий перехожий і він хоче йому помститись.

Друзі охоче погодились допомогти, і вони втрьох наздогнали чоловіка та відразу почали наносити йому удари в обличчя.

Коли потерпілий упав, завдали йому декілька ударів ногами.

Нападники забрали у безпорадного чоловіка рюкзак і втекли.

«При винесенні вироку суд врахував обтяжуючі та пом’якшуючі обставин, відтак за ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) КК України молодшого обвинуваченого, який вже має багате кримінальне минуле, засуджено до 7 років позбавлення волі. Оскільки старший попадає в поле зору правоохоронців вперше, його позбавлено волі на 5 років, при цьому до обох зловмисників застосовано конфіскацію всього майна, крім житла. Стосовно їх третього спільника, кримінальне провадження закрито у зв’язку з його смертю», – розповіла заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Маргарита Авєріна.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.