Вибух газу у п'ятиповерхівці…

Як детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділах ПОДІЇ та ВІДЕО, 30 листопада 2018 року в Бурині рвонуло...

Під час ремотних робіт в одній з приватних квартир на першому поверсі на вулиці Лесі Українки, 8, вибухнув газовий балон…

І ось тепер у місті Фастов, що у Київській області, стався вибух газу в п'ятиповерхівці, кількість потерпілих з'ясовують.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«14 грудня на Київщині, о 09:20 у м. Фастів по вул. Садова, 10, на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку попередньо стався вибух газу», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок вибуху відбулося руйнування третього, четвертого та п’ятого поверхів…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.